Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Görkemli gala
Görkemli gala
Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in paylaştığı ‘İkimizin Yerine’ adlı filmin galası Zorlu PSM’de gerçekleşti.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 19 Ekim 2016 - 01:38

21 Ekim'de vizyona girecek filmin galasına Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz,  Fahriye Evcen, Kerem Bürsin, Barış Falay gibi ünlü isimler de katıldı.

Nur Fettahoğlu’ da katılanlar arasındaydı.

img_3221-kopya

Dayak yiyerek dövmeyi öğreniyorum!

Galaya oyuncu kadrosuyla birlikte gelen Serenay Sarıkaya'nın sevgilisi Kerem Bürsin geceye tek başına geldi. “Serenay'ı yalnız bırakmak olmaz. Biliyorsunuz sevgi emek ister” diyen Bürsin'e hayranları yoğun ilgi gösterdi.
kerem-bursin-7-kopya

Bir yıldır yeni filmi için çalıştığını söyleyen yakışıklı oyuncu, “Boks yapıyorum. Bugüne kadar çok yumruk yedim ama bu şekilde dövmeyi öğreneceğim” dedi.

Bir araya gelmediler

Fahriye Evcen ile aralarında sorun olduğu için sevgilisi Murat Boz ve Burak Özçivit'in görüşmedikleriyle ilgili haberleri soran gazetecilere cevap vermeyen Aslı Enver, gece boyunca Evcen'le bir araya gelmedi.

Burak sette

Burak Özçivit'in sevgilisi Fahriye Evcen galaya tek başına geldi. Evcen, “Burak'ın çekimleri var. Sette olduğu için gelemedi” açıklamasını yaptı.

Son güncelleme: 03:05 - 19.10.2016