Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’dan göz göze düet
Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’dan göz göze düet
İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda önceki akşam sahneye çıkan Murat Dalkılıç, geçen yıl ağustos ayında evlendiği eşi oyuncu Merve Boluğur’la konserin sonunda düet yaptı.
Emre ÇEVİK
Magazin 1 Eylül 2016 - 01:12

HATIRA OLSUN DİYE YAPTIK

Yeni albümünün ilk konserini Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda veren Murat Dalkılıç, dansçılarından ışık gösterilerine kadar görkemli bir şova imza attı. Albümde eşi Merve Boluğur'la bir şarkıyı birlikte söyleyen Murat Dalkılıç, konserden önce “O şarkıyı hatıra olsun diye yaptık. Merve bugün sadece izlemeye geldi, düet yapmayacağız” dedi.

MANSET-MURAT-DALKILIC-SAHNE-30-08-2016-21-30-GQ4A1088

ROMANTİK FİNAL

Konser bitiminde ayakta alkışlanan Murat Dalkılıç, tezahüratlara karşı koyamayıp albümde eşiyle birlikte seslendirdiği ‘Boya Gitsin' şarkısını söyledi. Şarkıcı, dev ekrana kendisini izleyen Merve Boluğur'un gözlerinin yansıtılması üzerine şarkıyı eşiyle göz göze söyledi. Şarkının sonunda ise Boluğur'un yanına giderek eşine sarıldı ve şarkının sonunu birlikte seslendirdiler.

Konsere ünlü akını

Konsere magazin ve sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim de geldi.

Merve Boluğur

Merve Boluğur

 

Bensu-Soral-Hakan-BAS-(2)

Bensu-Soral-Hakan-BAS-(2)

 

Neslisah-Alkoclar

Neslisah-Alkoclar

Pelin-Karahan

Son güncelleme: 01:20 - 01.09.2016