Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen boşanıyor iddiası
Gülben Ergen boşanıyor iddiası
Bundan iki yıl önce nikah masasına oturan Gülben Ergen ve Erhan Çelik evliliği bitiyor mu?
Magazin 18 Kasım 2016 - 11:10

Şirince’de aile arasında yapılan bir nikahla 2014 yılında dünya evine giren Gülben Ergen ile Erhan Çelik arasındaki evlilikte krizler yaşanıyor. İki yıllık evliliği bitirme aşamasına getiren bu kriz yüzünden Erhan Çelik’in evi terk ettiği de söyleniyor.  Renkli Sayfalar programındaki iddiaya göre, evde çıkan büyük bir tartışma sonrası bu kararı alan Erhan Çelik ve Gülben Ergen’in ayrı evlere çıktığı söylendi.

GÜLBEN ERGEN’DEN İLK AÇIKLAMA

Program sunucularının ayrılık sorularına, Gülben Ergen telefon üzerinden şu yanıtı verdi: “Çocukların ara tatilleri var. (Aras, Atlas ve Kuzey) Sekiz gün üç oğlumla birlikte Amerika’ya gideceğim. Cevap hakkımı dönüşüme saklıyorum. Amerika dönüşü cevap vereceğim.” Bu açıklama sonrasında programda, Ergen’in Ocak ayına denk gelecek bu açıklamasının şimdilik belirsiz olduğu ancak ünlü ismin yanıtından bir sorun olduğu yorumları yapıldı.

SON PAYLAŞIMLAR DOĞUM GÜNLERİNDE

Birbirleriyle yaşadıkları keyifli anları sosyal medya hesaplarından sürekli olarak takipçileriyle paylaşan ikili uzun bir süredir birlikte görüldükleri paylaşımlar yapmıyor. Çiftin birbirleri hakkındaki son paylaşımları doğum günlerinde oldu. Gülben Ergen kocası Erhan Çelik’in 2 Eylül’deki doğum gününde bir paylaşımda bulunurken, Çelik de eşinin Ağustos ayında gerçekleşen doğum gününde bir paylaşım yaptı.

İLGİLİ HABERGülben Ergen kocası Erhan Çelik'e şu sözlerle destek verdiGülben Ergen kocası Erhan Çelik’e şu sözlerle destek verdi

İLGİLİ HABERGülben Ergen 'idam'a karşı tavrını sergilediGülben Ergen ‘idam’a karşı tavrını sergiledi

Son güncelleme: 13:22 - 18.11.2016