Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen, hakkında ortaya atılan iddialara yanıt verdi
Gülben Ergen, hakkında ortaya atılan iddialara yanıt verdi
Gülben Ergen, kocası Erhan Çelik üzerinden kendisine yüklenenlere şu satırlarla seslendi.
Magazin 2 Ağustos 2016 - 07:56

Kocası Erhan Çelik’in TRT1 ile anlaşmaya varmasının ardından gözlerin üzerine çevrildiği Gülben Ergen, ilk başta bu gelişmeyi mutlulukla karşılamış ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevincini duyurmuştu. Ancak sonrasında eşi üzerinden yürütülen ve kendisinin de dahil edilmeye çalışıldığı karalama kampanyalarına karşı büyük bir üzüntü yaşayan Gülben Ergen yaptığı açıklamaların ve paylaşımların yanlış yerlere çekilmesinden duyduğu rahatsızlık sonrası şu basın açıklamasında bulundu:

İLGİLİ HABERGülben Ergen kocası Erhan Çelik'e şu sözlerle destek verdiGülben Ergen kocası Erhan Çelik’e şu sözlerle destek verdi

İnsan fikri, duruşu, yaptıkları ile yürür hayat yolunda…

Başta inançlarına, sonra ülkesine, Cumhuriyetine bağlı, 3 çocuklu bir anne, eş, sanatçı olarak terörün her türlüsünün karşısında durdum. Son nefesime kadar da durmaya devam edeceğim.

PKK, FETÖ, IŞİD ve tüm hainliğin, alçaklığın, kan akıtan zihniyetin ve destekçilerinin tüm varlığımla karşılarında olmama rağmen beni ve eşimi, ülkemizin içerisinden geçtiği bu hassas günleri fırsat bilerek, mesleklerimiz üzerinden karalamak isteyenleri; şiddetle kınıyorum.

Başbakanlık yaptığı zamandan Cumhurbaşkanlığı görevini yerine getirdiği günümüze kadar karşılaştığımız her ortamda saygımı eksik etmediğim Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her davetinde nezaketle bulundum. Sohbet edip, değerlendirmeler yapabilme ve danışma fırsatlarım oldu.

Ben politikacı değilim. Her söylediğim her yazdığım tamamen iyi niyetli ve duygusal çıkışlı bir cümleyi mikroskopla araştırıp kusur arayanlara, kastetmediğim anlamları benim sözlerime yükleyenlere, kendi kavgalarını benim ve ailemin üzerinden vermeye çalışanlara, devletin önemli kurumlarından TRT’yi yıpratmak için çabalayanlara sadece acıyorum. Çünkü her zaman olduğu gibi bu kez de hüsrana uğrayacaklar.

Yanında olmaktan bir an bile tereddüt etmediğim eşim Erhan Çelik gereken ayrıntılı açıklamayı medya ve kamuoyu ile dün paylaştı.
Ülkemizin birlik, beraberliğe ihtiyaç duyduğu şu günlerde beni yıpratmaya ve küçük düşürmeye çalışanları Rabbime ve Türk adaletine havale ediyorum. Bugün gerekli yasal işlemleri başlatıyorum.

Ben şarkılarımla, yazdıklarımla, sosyal sorumluluk projelerimle, yılmadan, sevgiyle ülkemiz ve insanlarımız için çalışmaya devam edeceğim.
Gülben Ergen Çelik

Son güncelleme: 08:02 - 02.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.