Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen kalp açıklaması yaptı
Gülben Ergen kalp açıklaması yaptı
Bu yıl 16.'cısı düzenlenen Gecce Mekan Oscarları Ödül Töreni önceki akşam Suada'da gerçekleştirildi.
Emre ÇEVİK
Magazin 26 Mayıs 2016 - 07:39

Şarkıcı Gülben Ergen geceye eşi Erhan Çelik olmadan yalnız katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ergen, “Ben bu saatte evde çıktığımda büyük dalga konusu oluyorum. Anne konsere mi ödüle mi? Etek niye böyle? Bu pırıltılı cekette nerden çıktı. Saçın niye böyle anne? Oğlum daveti gidiyorum diyorum. Ne daveti Çocuklar Gülsün diye mi? Sadece bir arkadaşım daveti. Ee konserde değil, davet ne yani. Bunları izah etmem çok uzun vaktimi alıyor” dedi. 100 üzerinden puan verenler 60’lar 90’lar 100 yanı yıldızlılar ” şeklinde çocuklarının kendisine not verdiğinden de bahseden Ergen, gazetecilerin ‘evde de magazinciler var o zaman?' sorusuna “Tabi tabi ne sorular. Siz çok asil kalıyorsunuz onların yanında” dedi.

gulben-ergen-ic

Fit hali ile dikkat çeken Ergen,” Yaz geliyor artık. Çok dikkat ediyorum. İki senedir Şeyda Coşkun ile çalışmasam da dikkat ediyorum” dedi. Eşi Erhan Çelik’in geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir fotoğrafın altına bir bayan hayranın kalp emojisi yollamasına karşılık aynı emojiyi hanım efendiye geri yollaması ile kıskançlık yaptığı iddia edilen şarkıcı, “Kalbe kalp yazdım. Ne oldu? Kalbe kalp yaptım yani… Bu kadar abartılacak bir şey yok. Erhan’ı da araya sokuyorsunuz… Yok öyle bir şey kalp kalp” dedikten sonra törenin olduğu alanına doğru yürüyerek uzaklaştı.