Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen Kenan Işık hakkında konuştu
Gülben Ergen Kenan Işık hakkında konuştu
BKM' de Ata Demirer'in sahnesini izlemeye gelen Gülben Ergen oldukça neşeliydi.
Emre ÇEVİK
Magazin 12 Mart 2016 - 09:24

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gülben Ergen, Ata’yı dinlemeye ve izlemeye geldiğini söylerken ” Sahnede izlemeyi merak ediyorum ayrıca Taşkın Sabah’ta var, müziğin eğlence ile birleşmesi çok güzel olacak. Alaturka geceleri artık çok özleniyor, eskiden gazinolar vardı şimdi halk konserleriyle insanlara ulaşmaya çalışıyoruz. Benim de 19 Mart'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde konserim var, sevenlerime güzel sürprizlerim olacak” şeklinde konuştu.

Foto: Emre Çevik

KORNERİ OFSAYTI BİLİYORUM

Bir dönem oynadığı ” DADI ” dizisinin bölümlerini çocuklarına izlettiğini söyleyen ünlü şarkıcı dizi setlerini özlediğini ancak, ” Benim çocuklarım var, sorumluluklarım var, dernek başkanıyım artık mümkün değil yapamam ” diyerek dizilere bir daha dönmeyeceğinin sinyalini verdi. Çocuklarının Arda ve Messi hayranı olduğunun hatırlatılması üzerine ” Bizimkiler Arda formasıyla geziyorlar, Haziran'da Messi’nin doğum gününü kutlayacağız , Neymar’ın hayatını okuyoruz şuan, işte 3 erkek çocuk annesi olmanın sonucu futbolla aram çok iyi, korner ve ofsayt nedir biliyorum” dedi.

Foto: Emre Çevik

ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

Son olarak Kenan Işık’ın sosyal medyada öldü haberlerinin çıkmasından dolayı çok üzüldüğünü dile getiren Ergen ” Sosyal medyada böyle haberler birçok ünlü isim için zaman zaman çıkıyor, inşallah en kısa zamanda aramıza döner, kıymetli bir büyüğümüz Allah’tan acil şifalar diliyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.