Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen paylaştı
Gülben Ergen paylaştı
Geride bıraktığımız günlerde yaptığı semazen paylaşımı eleştirilen Gülben Ergen, bu defa daha temkinli davranmış.
Erdinç YAPAN
Magazin 1 Temmuz 2016 - 14:21

Kocası Erhan Çelik’le evlendikten sonra balayı yerine Umre’ye giden Gülben Ergen, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve gündemi yakından takip eden bir isim. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi için de sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Ergen, kutsal topraklara birden fazla gitme şansı bulduğunu söyleyerek takipçileriyle şu mesajı paylaşmış: “Defalarca gidebilme izni verdi bana Allah ve içime daha defalarca gidebilme isteği ve aşkı… O Allah ki #kunfeyekun Nankörün, vefasızın, kul hakkına tenezzül edenin yardımcısı olsun bu gece…Vatanı bekleyen askerimize, hastanede şifa bekleyenlere, savaşın göbeğinde can korkusu yaşayanlara, evladı ile sınanan yüreklere bin bir türlü kolaylık versin Allah… Mübarek Olsun gününüz, geceniz.”

gulben-ergen-ic

SEMAZEN PAYLAŞIMI ELEŞTİRİLMİŞTİ

Başarılı isim Gülben Ergen, Ahmet Özhan’la birlikte seslendirdiği ilahinin klip çekimlerinden fotoğrafları Instagram hesabından paylaşmış, bunu yaparken de Nietzsche’nin “Uçurumları sevenlerin kanatları olmalı” sözlerini kullanmıştı. Ergen böylesi ulvi bir paylaşımda “Tanrı öldü. Tanrıdan geriye bir ölü kaldı. Ve onu öldüren biziz” sözlerinin sahibi Nietzsche’nin sözlerini kullandığı için kıyasıya eleştirilmişti.

İLGİLİ HABERGülben Ergen semazen pozu verdi, sosyal medya karıştıGülben Ergen semazen pozu verdi, sosyal medya karıştı