Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben Ergen ve Ebru Gündeş tbt’de sınırları zorladı
Gülben Ergen ve Ebru Gündeş tbt’de sınırları zorladı
Ebru Gündeş ve Gülben Ergen takipçilerini kendi çocukluklarına götürdü.
Magazin 28 Ocak 2016 - 14:06

Sosyal medyayı yakından takip edenlerin aşina olduğu ve özellikle Perşembe günleri yapılan ‘TBT' paylaşımları ünlü isimleri sosyal medyadan takip edenlerin çok ilginç fotoğraflara tanıklık etmelerine neden olabiliyor.

Gülben Ergen ve Ebru Gündeş'in yaptıkları TBT paylaşımları takipçilerini hem şaşırttı hem de mutlu etti. Çok sayıda takipçisi olan iki ünlü isim yaptıkları paylaşımla takipçilerini kendi çocukluklarına götürdü. Siyah beyaz iki fotoğraf paylaşan ünlü isimlerin çocukluk halleri ve şimdiki halleri kıyaslanınca dikkatli gözlerin benzerlikler görebileceği ortada.

Foto: Sosyal medya

Ebru Gündeş

Sosyal medya hesabından çocukluk fotoğrafını paylaşan Ebru Gündeş yıllar öncesine ait fotoğrafını yorumsuz olarak yayınlamayı tercih etmiş. Minik Ebru fotoğrafta muhtemel bir lunaparktaki atlıkarıncanın üzerinde görülüyor.

Foto: Sosyal medya

Gülben Ergen

Başarılı isim Gülben Ergen sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşıma bir de not düşmüş. Bir başka kızla sandalyede otururken fotoğraflanmış Ergen'in paylaşımına düştüğü not şöyle:  “Ekose takıntımın ve ekşimik surat ifademin biraz eskilere dayandığının belgesi”

Son güncelleme: 19:45 - 28.01.2016