Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülben’i kızdıran mesaj
Gülben’i kızdıran mesaj
Gülben Ergen, eşi Erhan Çelik’e sosyal medyada kalp mesajı atarak hayranlığını ilan eden genç bir kadın takipçiye fena ayar verdi.
Magazin 24 Mayıs 2016 - 00:50

Gülben Ergen, eşi Erhan Çelik'e sosyal medyada kalp mesajı atarak hayranlığını ilan eden genç bir kadın takipçiye fena ayar verdi. Gülben Ergen'in eşini kıskanıp onun takipçisine mesaj atması sosyal medyanın da diline düştü.

ÜNLÜ şarkıcı Gülben Ergen, röportajlarında, iki yıl önce evlendiği eşi Erhan Çelik'i kıskanmadığını, yakışıklı ve çekici olduğunun farkında olduğunu, ancak ona fazlasıyla güvendiğini söylüyor. Çelik de her fırsatta Ergen'e sevgisini ilan ediyor. Bir televizyon programının haberine göre Gülben Ergen eşine sosyal medyada kalp mesajı atarak hayranlığını ilan eden genç bir kadın takipçisini kıskandı.

50

EŞİNE ‘KALP' YAZANA KALPLE YANIT VERDİ

ESRA Nur Türker, Erhan Çelik'in Instagram fotoğrafının altına yorum yaparak üç kalp resminden oluşan bir mesaj yolladı. Gülben Ergen, eşine atılan bu mesajı görünce sinirlendi. Ergen, güzelliğiyle dikkat çeken genç kadın takipçiye Erhan Çelik'e attığı mesajın aynısını yani üç kalp göndererek herkesi şaşırttı. Ergen'in fanlarından çok sayıda taciz mesajı atılınca Türker hesabını kilitledi.

Erhan Çelik'in sosyal medyadaki bu fotoğrafının altına hayranı kalp yapınca Gülben Ergen de o hayrana yanıt olarak aynı kalp şekillerini koydu.

51

HESABINI KiLiTLEDi

Marka ve basın danışmanlığının yanı sıra modellik yapan Esra Nur Türker, Erhan Çelik'e kalpli mesaj atınca Gülben Ergen'in takipçilerinden tepki aldı. Instagram'da takipçi sayısı bir anda artan Türker, eleştiriler yüzünden hesabını kilitledi.