Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güldür Güldür Show 119. yeni bölüm fragmanı izle (Yeni sezon canlı olarak mı yayınlanacak?)
Güldür Güldür Show 119. yeni bölüm fragmanı izle (Yeni sezon canlı olarak mı yayınlanacak?)
Magazin 25 Ekim 2016 - 15:26

Show TV’de yayınlanan ve Ali Sunal’ın yönetiminde ekrana gelen usta oyuncu kadrosu ile herkesi gülmeyi başaran Güldür Güldür Show, yeni sezona bu hafta cuma günü başlıyor. Güldür Güldür Show yeni sezon öncesi iki oyuncusunun ayrıldığına dair açıklamalardan sonra bir iddia da programın canlı olarak sunulacağı söyleniyor. Posta gazetesinden Mesut Yar’ın haberine göre Güldür Güldür Show yeni sezonda canlı olarak yayınlanacak. Oyuncuların, skeçlere önceden hazırlanarak geldikleri zaman bile takıldıkları düşünülünce canlı yayında nasıl gaflar yapacakları şimdiden merak ediliyor. Güldür Güldür Show yeni sezon 28 Ekim Cuma günü saat 22.00’da ekrana gelecek. İşte Güldür Güldür Show 119. yeni bölüm tanıtım fragmanı…

ERDEM YENER VE ÖZGE BORAK, GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW YENİ SEZONDA YOKLAR!

Güldür Güldür kadrosunda yaprak dökümü. Erdem Yener yeni sezon Güldür Güldür bölümlerinde yok. Erdem Yener, yeni sezonda ‘Güldür Güldür Show’ kadrosunda yer almayacağını duyurdu. Instagram’dan açıklama yapan oyuncu, “Çok güldürdük ve güldük. Her güzel şeyin bir sonu var” notunu düştü. Oyuncu, albümüne zaman ayırmak için ekipten ayrıldığını açıkladı. Yener, Güldür Güldür ekibinde oynadığı skeçlerde en çok güldüren isimlerdendi.

Geride bıraktığımız sezon Güldür Güldür’de başarılı işlere imza atan Özge Borak, programın yeni sezon bölümlerinde olmayacağını sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla sevenlerine duyurdu. Ekibe getirdiği enerji ve yer aldığı keyifli işlerle adından söz ettiren Özge Borak, programdaki parodilerinden çekilmiş kareleri derlediği bir kolajı hesabından paylaşırken bir de veda notu düşmüş. İşte Borak’ın o notu; “Uzun zaman aynı yolda yürüdük. Anıları biriktirdik. Bu sezon ben yokum ekipte. Yeni sezon çok yakında başlıyor. Ekip arkadaşlarıma bol şans, bol alkış diliyorum. Sizlere de iyi seyirler, bol bol kahkahalar.. Benden de öpücükler.. Yeni işlerde görüşmek üzere. Sevgiyle..”