Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güldür Güldür Show 121. bölüm canlı yayınla Show TV’de! İşte yeni bölüm fragmanı
Güldür Güldür Show 121. bölüm canlı yayınla Show TV’de! İşte yeni bölüm fragmanı
Güldür Güldür Show 121. bölümü ile izleyicilerle Show TV'de canlı yayında buluşuyor. Televizyonların en komik programı Güldür Güldür Show, yeni sezonunda canlı olarak yayınlanıyor. Ali Sunal yönetimindeki usta oyuncu kadrosu ile yediden yetmişe herkesi güldürmeyi ve eğlendirmeyi başaran Güldür Güldür Show'un yeni bölümünde neler olacak, izleyicileri hangi süprizler bekliyor? İşte yeni bölüme dair ipuçları ve fragman...
Magazin 10 Kasım 2016 - 20:25

Güldür Güldür Show yeni sezonda radikal bir karar alarak bölümlerini canlı yayınlamaya başladılar. Ekranların en çok izlenen komedi programı Güldür Güldür Show, Ali Sunal’ın yönetiminde ve usta oyuncu kadrosu ile izleyicileri kahkahaya boğmaya devam ediyor. Güldür Güldür Show, her cuma akşamı Show TV’de ve artık canlı! Güldür Güldür Show’da bu hafta şu konular işlenecek;

  • Kızını evliliğe ikna etmek için bir anne neler yapabilir? Hangi yollara başvurabilir? Sinem’i ikna için gelen ve güçlerini birleştiren teyzeler Burcu, Aysel ve Mehtap hangi yöntemleri uygulayacak?
  • Bir bebek maması reklamı için gelen bebek oyuncu İsmail ve menajeri İbrahim ne kaprisler yapacak? Yönetmen Mesut ve set ekibi bebek kaprislerine karşı ne çözümler üretecek?
  • Erkek öğrenci yurduna yeni transfer olan konservatuar öğrencisi Mesut yeni arkadaşları İbrahim, Mustafa, Fikri ve Bahadır’a alışabilecek mi? Yurtta kalmanın zorlukları neler?

Güldür Güldür Show 121. Bölüm Fragmanı