Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülmekten ağzım kanadı
Gülmekten ağzım kanadı
Tuba Ünsal, Rıza Kocaoğlu ile başrolünü oynadığı film olan Dünyanın En Güzel Kokusu hakkında yazdı.
Magazin 11 Şubat 2016 - 15:42

On parmağında on marifet isimlerden Tuba Ünsal, çekimleri geride bıraktığımız yıl yapılan Dünyanın En Güzel Kokusu adlı filmde Rıza Kocaoğlu ile birlikte başrolü paylaştı. Farklı bir konuya sahip filmle seyircisinin karşısına çıkan Tuba Ünsal, önceki akşam filminin ilk gösterimini gerçekleştirdi.

Foto: Sosyal Medya - Tuba Ünsal
Magazin dünyasından çok sayıda ismin katıldığı geceden paylaşımlar yapan Tuba Ünsal, filmiyle ilgili olarak şunları yazdı: “Dün akşam duyduklarım karşısında mutluluktan gülmekten ağzım kanadı. Gelen herkese teşekkürler. Küçücük bir ekip olarak kocaman salonları güldürdük, ağlattık dün gece…Başta canımın içi Uğur Yağcıoğlu, şahane bir yazarsın, Rıza bana gelen tebriklerin yarısını senin hanene yazıyorum o kadar iyi bir partnersin ki karşında iyi oynamamak imkansız, Ömer Faruk, İpek Sorak bizim filmimize inandınız bizden bambaşka bir şey çıkarırken ruhumuzu da korudunuz, Endemol Shine ekibi sokaklarda afişlerimiz, dizilerde şarkılarımız ismimiz…Banu Zeytinoğlu iletişim uzmanımız…Hepinize teşekkür ederim dün geceden alnımızın akıyla çıktığımız için.