Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülse Birsel Amerika’daki başkanlık seçimleri hakkında paylaşımda bulundu. Hillary ve Trump isimleri hakkında değerlendirme yaptı
Gülse Birsel Amerika’daki başkanlık seçimleri hakkında paylaşımda bulundu. Hillary ve Trump isimleri hakkında değerlendirme yaptı
Senarist ve oyuncu Gülse Birsel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Amerika'da süren başkanlık seçimlerine göndermede bulundu.
Magazin 9 Kasım 2016 - 07:15

Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi dizileriyle ekranları karşısındaki seyircinin kahkaha ihtiyacını gideren Gülse Birsel, Amerika’daki başkanlık seçimleriyle ilgili bir paylaşımda bulundu. Bir arkadaşının yıllar önce hediye ettiği Hillary Clinton görünümlü bir ceviz kıracağının fotoğrafını paylaşan Gülse Birsel bu paylaşımın altına seçimlerle ilgili görüşlerini belirtmiş. İşte Gülse Birsel’in o paylaşımı: “Bu Hillary görünümlü bir ceviz kıracağı! Kaç sene önce bir arkadaş hediye etmişti. Bana benzetmiş! Dostluğumu o gün bitirmem lazımdı ama yüzüm yumuşak. Seçim konusunda ise, takipteyim ama kanımca al Hillary’den vur Trump’a. Ceviz kıracağıymış, şuymuş buymuş, maksat kalpler kırılmasın! Bu kadar da yüzeysel bakıyorum konuya. Yıldım anam siyasetten filan, öf.”