Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülşen bugün evleniyor
Gülşen bugün evleniyor
Mart ayında uzatmalı sevgilisi Ozan Çolakoğlu ile Bebek'teki evinde sürpriz bir şekilde nişanlanan Gülşen, bugün evleniyor.
Magazin 10 Haziran 2016 - 09:29

Üç ay önce aile arasında yapılan bir törenle nişanlanan Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, evlilik tarihi olarak Ağustos ayını söylemiş, sonrasında evlilik tarihini temmuz ayına çekmişlerdi. Ancak yaptıkları sürprizlerle sevdiklerini şaşırtan ikili düğün tarihlerinde bir kez daha değişiklik yaparak düğünlerini bir ay önceye çektiler.

gulsen-ic

Daha önce temmuzda İspanya’da evlenmeyi planladıklarını açıklayan çift, bugün Türkiye’nin Barcelona Başkonsolosluğu’nda hayatını birleştirecek. Ünlü şarkıcı ile müzisyen nişanlısı, nikâh için aile ve yakın dostlarından oluşan 10 kişilik küçük bir grupla İspanya’ya gitti. Daha önce Gülşen’in Barcelona’da bir şatoda evlenmek istediği haberleri çıkmış, Ozan Çolakoğlu ise iddialarla ilgili “Şato yazıldı ancak daha mütevazı bir yer istiyoruz” demişti.