Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülşen düğün tarihini müstakbel eşinden öğrendi
Gülşen düğün tarihini müstakbel eşinden öğrendi
Uzun süredir birlikte olan Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çifti, Çolakoğlu ailesiyle akşam yemeği yedi.
Emre ÇEVİK
Magazin 26 Şubat 2016 - 07:45

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çifti önceki gün geldikleri Arnavutköy Balıkçısı'nda akşam yemeği yedi. Ozan Çolakoğlu'nun yurt dışından gelen kız kardeşi için bir araya gelen ikiliye Çolakoğlu'nun annesi Suna Çolakoğlu da eşlik etti.

Foto: Emre Çevik - Gülşen

Mekan çıkışı keyifli bir sohbetin gerçekleştiği anda ikili yaptıkları açıklamalar ile herkesi şaşırttı. Gülşen, “Çok güzel bir evlenme teklifi aldım ama detaylar çok uzun onun daha sonra anlatırım” derken, Çolakoğlu da bu sene bitmeden düğün yapacaklarını müjdeledi. Çolakoğlu'nun bu açıklaması karşısından şaşkına dönen şarkıcı, “Ben tarihi söyleyeceğini tahmin etmemiştim, daha belli de değil zaten” açıklamasını yaptı.

Foto: Emre Çevik

Sözlerine devam eden Gülşen “Benim evlilik ile hayallerim yok. Özellikle kır düğünü isterim falan diye hayallerim olmadı” dedi.

TARKAN ALBÜMÜ ÇOK YAKINDA

Gülşen ve Çolakoğlu çifti özel hayatları dışında iş hayatlarının da çok yoğun olduğunu anlattı. Son günlerde Tarkan ile stüdyoya kapanan Çolakoğlu, Mart'ta Türk Sanat Müziği Albümü Temmuz'da da pop albümü müjdesini verdi. Tarkan'ın ülkede yaşanan terör olayları yüzünden albümü beklettiği haberlerine de açıklık getiren Çolakoğlu, “Biz yaptığımız işin en iyi olmasını istiyoruz, belirlediğimiz bir tarih hiç olmadı en iyi olduğunu düşündüğümüz an albümü çıkaracağız” dedi.

Foto: Emre Çevik

Yakın zamanda kendi albümümün de çıkacağını söyleyen Gülşen albümü müstakbel eşinin şirketinden çıkaracağını açıkladı. Çok fazla boş vaktinin olamadığından yakınan şarkıcı stüdyo ve konser arasında mekik dokuduğunu ve kendisine pek fazla vakit ayıramadığını söyledi. Bu tempoda televizyon izleyemediğinden de yakınan Gülşen, “Ben her zaman evde pijamalarını giyerek televizyon izleyen insanlara özendim ama hiç vaktim olmadı” dedi.

Foto: Emre Çevik

GÜLŞEN'İ ÇOK SEVİYORUM

Selda Bağcan'a benzerliği ile dikkat çeken müstakbel kayınvalide Suna Hanım ise sözü alarak, “Bu çocuğu ben doğurdum, iki yaşında yeteneğini ben keşfettim. Gülşen'i de çok seviyorum oda beni sever” diyerek araca bindi.

Foto: Emre Çevik
Selda Bağcan'a benzerliğinin yanı sıra Suna Hanım'ı Muazzez Abacı'ya benzettiklerinden bahseden Gülşen, “Biz ona kızıl maske deriz. Önden Muazzez Abacı, arkadan Selda Bağcan” diyerek müstakbel kayınvalidesini çok sevdiğini söyledi. Birlikte sohbet ederken de kendisini pek konuşamadığını daha çok da Suna Hanım konuştuğundan bahseden şarkıcı…

Foto: Emre Çevik
“Her zaman bir araya geliriz geldiğimizde de Suna Hanım konuşur, bize her zaman sağlıklı yaşamdan ve organik beslenmeden tüyolar verir. Çok tatlı bir kayınvalidem var” diyerek övgüler yağdırdı.