Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülşen ilerleyen hamileliğine rağmen sahneye çıkmaya devam ediyor
Gülşen ilerleyen hamileliğine rağmen sahneye çıkmaya devam ediyor
Şarkıcı Gülşen'in geride bıraktığımız günlerde gösterdiği sahne performansı konuşulmaya devam ediyor. Altı aylık hamile bir şekilde seyircilerinin karşısına çıkan Gülşen'in bu karnı burnunda performansı bizlere sahneye çıkan hamile ünlüleri hatırlattı. Bakın o isimler kimlermiş...
Erdinç YAPAN
Magazin 2 Eylül 2016 - 11:06

Gülşen

Hamileliğinin altıncı ayına giren Gülşen, konserlerine ara vermeden devam ediyor. Şarkıcı önceki gün Bodrum'da bir gece kulübünde sahneye çıkarak iki saate yakın şarkı söyleyip dans etti. Haziran ayında henüz yeni hamileyken İspanya’nın Barselona kentinde beş yıldır aşk yaşadığı müzik adamı Ozan Çolakoğlu’yla evlenen Gülşen, anne olmak için gün sayıyor. Şarkıcı doğuma az bir süre kalmasına rağmen konserlerine ara vermeden devam ediyor.

gulsen-ic

Kibariye

Geride bıraktığımız hafta, İzmir Enternasyonal Fuarı’nın dördüncü gününde hayranlarının karşısına çıkan Kibariye, sahnede 3 aylık hamile olduğu müjdesini verdi.Eşi Ali Küçükbalçık, bebek haberini binlerce kişiyle aynı anda öğrendi. Üç aylık hamile olduğu haberini eşine sahneden müjdeleyen Kibariye, sevincini hayranlarıyla paylaştı. Bu güzel haber üzerine hayranları, alkışlar ve ıslıklarla Kibariye’yi tebrik etti.

kibariye-ic

Demet Akalın

Okan Kurt’la olan evliliğinden Hira adında bir kız çocuk sahibi olan Demet Akalın’da doğuma kısa bir süre kalana kadar sahneyi bırakmamış isimlerden. Akalın 7 buçuk aylık hamileyken, üstelik yılbaşında sahneye çıkmıştı. Kocası Okan Kurt’un da kendisini izlediği Demet Akalın, az topuklu bir botla sahneye çıkmış ve iki saat boyunca hiç dans etmese de seyircilerini coşturmayı bilmişti.

demet-akalin-ic

Funda Arar

Şarkıcı Funda Arar da haberimize konuk olanlardan. Arar 2013 yılında karnı burnunda sahneye çıkmış ve haber olmuştu. Altı aylık hamile olan Funda Arar, Günay Restoran’da sahneye çıkmaya devam etmişti. Başarılı isim, sergilediği performansla seyircilerini etkilemeyi başarmıştı.

funda-arar-ic

Yeşim Salkım

Başarılı şarkıcı Yeşim Salkım da hamilelik döneminde sahneye çıkmış bir isim. Salkım, İzmir’de çıktığı bir sahne performansında 4 aylık hamile göbeğiyle seyircilerini selamlamış ve sahnede eşinin gönderdiği sütü içerken seyircilere; “Eşim hem benim hem bebeğimizin sağlığını burada bile düşünüyor” şeklinde açıklamada bulunmuştu.

yesim-salkim-ic