Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülşen konserini izlemeye gelen kalabalık AVM’yi doldurdu
Gülşen konserini izlemeye gelen kalabalık AVM’yi doldurdu
Doğumuna kısa bir süre kalan Gülşen, Çorum'da bir alışveriş merkezinde sahne aldı, kendisini izlemeye gelen kalabalık miting alanlarındaki görüntüleri anımsattı.
Magazin 20 Kasım 2016 - 16:08

Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu önceki gün Çorum AHL Park'ta sahne aldı. AVM'nin açılışı dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikte, 7 aylık hamile Gülşen'in sahne performansı parmak ısırttı.

gulsen-ic-2

Karnı iyice belirginleşen ünlü şarkıcı bir ara çözülen ayakkabısı için ekip arkadaşlarından yardım istedi. Konser sonrası basın mensuplarının sorduğu “Demet Akalın, ‘Gülşen'in bebeği benim sesimi duyunca tekme atıyor, Ozan'a bile atmıyor' dedi. Öyle mi gerçekten?” sorusuna; Gülşen, “Evet öyle bir durum var” diye yanıt verdi.

gulsen-ic
Karnı burnunda şarkıcı, “Çorum gerçekten çok güzelmiş. Eve gitmeden leblebi alacağım” diye konuştu. Gülşen’i izlemeye gelen insanların sayısı o kadar fazlaydı ki kalabalığı gören herkes, ‘Gülşen, siyasi parti liderlerinin mitinglerini aratmadı’ yorumunda bulundu.

İLGİLİ HABERGülşen'den doğmamış bebeğine 1 milyonluk hesapGülşen’den doğmamış bebeğine 1 milyonluk hesap

İLGİLİ HABERGülşen 5 milyon dolarlık evinden paylaştıGülşen 5 milyon dolarlık evinden paylaştı