Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülşen’den doğmamış bebeğine 1 milyonluk hesap
Gülşen’den doğmamış bebeğine 1 milyonluk hesap
Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu doğmamış bebeklerinin hesabına 1 milyon dolar yatırdı!
Magazin 3 Kasım 2016 - 08:32

Gülşen, yaklaşık 1 ay sonra dünyaya getireceği oğlunun geleceğini şimdiden garanti altına aldı. 40 yaşındaki popçu ve eşi Ozan Çolakoğlu, çocukları için bir bankaya 1 milyon dolar yatırdı.

Jennifer Lopez, Beyonce ve Kim Kardashian gibi dünyaca ünlü starların çocuklarına banka hesabı açtırma modasına Türk yıldızlar da uydu. En son Meryem Uzerli’nin kızı Lara için 2 milyon euro’luk hesap açtırdığı iddia edilmişti. Müzisyen Ozan Çolakoğlu’yla Haziran ayında hayatını birleştiren ve oğlunu kucağına almak için gün sayan Gülşen de yavrusunun geleceği için önlemini aldı.

gulsenkapak

OĞLU İÇİN HALA SAHNELERDE…

Takvim’in haberine göre, sanat dünyasının en çok kazanan isimlerinden olan Gülşen, Türkiye’deki bir bankada açtırdığı hesaba yaklaşık 1 milyon dolar (3 milyon TL) yatırdı. Bebeğinin doğmasına yaklaşık bir ay kalan Gülşen’in henüz oğlunun kimliği olmadığından dolayı açtırdığı ek hesabı, doğumdan sonra çocuğunun üzerine geçireceği öğrenildi.

Tıpkı Meryem Uzerli gibi Gülşen de bankaya yatırdığı parayı çocuğunun 18 yaşına geldiğinde kullanabilmesi için şartname imzalayacak… 8 aylık hamile olmasına rağmen halen sahnelerde olan ünlü popçunun, eşiyle ortak olup kazançlarının büyük kısmını çocukları için biriktirmesi “Bravo” dedirtti…

Son güncelleme: 10:22 - 03.11.2016