Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülşen ve Ozan Çolakoğlu nişan yaptı yüzük taktı
Gülşen ve Ozan Çolakoğlu nişan yaptı yüzük taktı
Başarılı şarkıcı Gülşen evlilik yolunda ilk adımı attı.
Magazin 6 Mart 2016 - 07:52

Ünlü sanatçı Gülşen ile uzatmalı sevgilisi aranjör Ozan Çolakoğlu, evlilik yolunda ilk adımlarını atarak söz yüzüklerini sevdiklerinin huzurunda taktı. Uzun süredir birlikte olan popçu Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu, önceki akşam evliliğe ilk adımı attı. Bebek’te bulunan evlerinde aileler arasında yapılan kız isteme töreninde, ikili söz yüzüklerini taktı. Müstakbel eşi Gülşen ile mutluluk pozu veren Ozan Çolakoğlu, “Kızı istedik ve aldık” dedi. Ağustos ayında evlenecek olan ikili, böylelikle evliliğe ilk adımı atmış oldu.

 

EVLENECEK DENMİŞTİ SÖZ YAPTI

Geride bıraktığımız gün sevgilisi Ozan Çolakoğlu ile evleneceği haberleriyle magazin gündemini hareketlendiren Gülşen 5 Mart Cumartesi akşamı uzun bir süredir birlikte olduğu Ozan Çolakoğlu ile evlilik adına ilk ciddi adımı attı. Her ne kadar çiftin evleneceği haberleri yapılmış olsa da ikili önceki akşam nişan yüzüklerini takmakla yetindi. Çift o özel geceden bir kareyi de sosyal medya hesaplarından paylaştı.