Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülümse Yeter 13. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izle!
Gülümse Yeter 13. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izle!
Gülümse Yeter son bölüm Show TV'de ekrana geldi ve 12. bölümü haberimizden izlyebilirsiniz. Ayrıca Gülümse Yeter 13. bölüm fragmanı da yayımlandı. İşte Lütfü'nün ev haberi, ile şaşkına döneceği Gülümse Yeter yeni bölümden detaylar...
Magazin 11 Ekim 2016 - 11:49

Gülümse Yeter 13. yeni bölüm fragmanı dün akşam yayımlanan son bölüm sonrası dizinin hayranları ile paylaşıldı. Peki Gülümse Yeter son bölümde neler oldu ve önümüzdeki hafta yayımlanacak yeni bölümde neler olacak? Hatırlanacağı gibi Sarp son bölümde Yasemin’e romantik bir sürpriz hazırlamıştı. Bu bölümde de Cem’in Yasemin’e iş teklif ettiğini öğrenince Yasemin’e tepki gösteren Sarp aralarındaki ilişkinin çerçevesini  net bir şekilde çizdi. Yasemin Gülümse Yeter yeni bölümde Sarp’a ben senin neyinim diye sorunca Sarp “Sen benim artık kız arkadaşımsın.” diyecek ki bu Yasemin’i çok mutlu edecek.

YASEMİNLERİN ESKİ EVİ SATILDI!

Cem Gülümse Yeter son bölümde Yasemin’i geri kazanmak için yeni bir hamle yaptı ve Yaseminlerin eski evini almak için açık artırmaya katıldı. Ancak bunu öğrenen olan Sarp’ın evi Cem’e bırakmaya niyeti yoktu. Nitekim zorlu açık artırma sonucunda Yaseminlerin eski evini Sarp satın aldı?

GÜLÜMSE YETER SON BÖLÜM:

 

GÜLÜMSE 13. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Lütfü, Cem’den evi satın alan kişiyi öğrenince adeta şok geçirecek. Ayrıca fragmandan anlaşılana göre Cem, bir işler çevirme niyetinde. Cem henüz bilinmeyen bir şartla Lütfü’ye iş teklif edecek.

 

Son güncelleme: 10:45 - 12.10.2016