Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Günün en çok okunan magazin haberleri (21.06.2016)
Günün en çok okunan magazin haberleri (21.06.2016)
21 Haziran Salı, günün en çok okunan magazin haberleri...
Magazin 21 Haziran 2016 - 17:31

Cicişler’in 165 Euroluk hamburger keyfi
Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşler, ünlü bir ayakkabı firmasının veliahtı olan Taha Özer’le birlikte geride bıraktığımız günler içinde Mikanos’a uçtu. Tatil için Yunanistan’ın bu renkli adasını tercih eden Cicişler, tatillerinden en renkli fotoğrafları da takipçileriyle paylaşmayı sürdürüyor.
esra-ceyda-ic-2
Bu paylaşımlar içinde en ilginç olansa bir mekanda yedikleri hamburgerler oldu. Söylediklerine göre tanesi 165 Euro olan bu hamburgerleri afiyetle mideye indiren Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler paylaşımlarıyla ilgili çok sayıda yorum aldı. Hamburgerlerin bu kadar pahalı olmasının nedeni ise içinde kobe etinin kullanılıyor olması.

Canan Karatay kinoaya savaş açtı
Prof. Dr. Canan Karatay, konuk olduğu programda yeşil mercimeğin besin değerinin, kinoadan daha zengin olduğunu vurguladı.
Canan Karatay, Derya Baykal'ın, FOX TV'de yeni başlayan ‘İşin Sırrı Derya'da' programına konuk oldu. Programda yararlı besinlerden bahseden Karatay, mercimeğin önemini vurgularken, kinoanın yeşil mercimeğin yerini tutamayacağını da ekledi.

KİNOA YERİNE YEŞİL MERCİMEK
Baykal'ın ‘yemek seçimi hazırlama ve pişirmede nelere dikkat etmeliyiz' sorusu üzerine Karatay kendi kitabından örnekler verirken yeşil mercimeğin faydalarına da değindi. Mercimek için dünyanın en sağlıklı ve en doğal besini diyen Karatay, ithal olmaması konusuna da dikkat çekti.

Derya Baykal'ın bir önceki gün yayında kinoa pişirdiğine vurdu yapan Canan Hoca; “Kinoa ithaldir, mercimeğin besin değeri daha yüksektir” diyerek, kinoa yerine mercimek tüketiminin artırılmasını önerdi.
canankaratay

2 KATI FİYAT
Markalarına göre değişen kinoa fiyatlarının marketlerdeki en ucuz satışı yarım kilosu 12.45 TL şeklinde… Bu yarım kilo fiyatı 24 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Yeşil mercimeğin kilosu ise 5.95 TL… Organik olduğu söylenenlerin ise kilosu en fazla 12 TL'ye kadar çıkıyor.

Cem Yılmaz parayı duyunca deterjanı içti
Cem Yılmaz kendi youtube hesabından yüklediği videolarla hem bir ilki gerçekleştirdi hem de gülmekten kırdı geçirdi.

Cem Yılmaz, kendi kurduğu Cmylmzfikirsanat'da, sinema, televizyon, sahne ve diğer medyalar için yapımlar tasarlıyor ve uyguluyor. Kendi şirketiyle çok sayıda başarılı işe imza atan Cem Yılmaz, yine kendi adını taşıyan youtube kanalından dikkat çeken paylaşımlarda bulundu.
Şirketinin adına atfen Kötü Fikir Sanat adlı video paylaşımlarında bulunan Yılmaz, sayfasında bir ilk olan bu videolar için Ağabeyi Can Yılmaz'la birlikte kamera karşısına geçmiş.
cem-yilmaz-deterjan-sli-
Yılmaz, bu konuda iki video paylaşımda bulunmuş. Çektikleri videolarla reklam işini abartan youtuberlarla dalga geçen Cem Yılmaz, insanların para için yapabileceklerinin sınırı olmadığını ilginç bir şekilde gösteriyor.

Son güncelleme: 17:33 - 21.06.2016