Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gupse Özay; Bu filmdeki görümce net bir şekilde benim
Gupse Özay; Bu filmdeki görümce net bir şekilde benim
BKM yapım tarafından hazırlanan ve Gupse Özay’ın başrolünde yer aldığı ‘Görümce’ adlı filmin basın tanıtımı teknik ekip ve oyuncuların katılımı ile Ümraniye platolarında yapıldı.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 7 Ekim 2016 - 16:03

Neşeli oyuncu kadrosu ile bu sezon iddialı bir yapımı olduğunu kanıtlayan filmin tanıtımında konuşan Gupse Özay, ‘Ben de görümceyim, ağabeyim evlendiğinde eşine az çektirmedim, onları kıskandım, bu hikayeden yola çıkarak bu filmi hazırladım' dedi. Özay şöyle konuştu;

‘Benim bir ağabeyim var ve ona çok düşkünüm, evlendiği zaman kıskançlık krizine girmiştim, ama şuan eşini çok seviyorum, ama gördüm ki her kız kardeşin böyle krizlere girdiği dönemler var. Ben de onu filmi çekmeye karar verdim, çok güzel bir çalışma yaptık, çok mutluyum bu ekipte olmaktan, filmde annesi babası olmayan ve beraber yaşayan iki kardeşten birini canlandırıyorum, ağabeyim sonradan evlenmeye karar veriyor ve ben de onları ayırmak için elinden geleni yapan bir görümceyi canlandırıyorum, fakat filmin iyi bir yönü sonunda ortaya çıkıyor, ağabeyim ve evlenmek isteyen eşine hayatı zindan eden ben filmin sonunda muhteşem güzel bir olayla karşılaşıyorum' dedi.

İLGİLİ HABERGupse Özay, Görümce filminin tanıtımını yayınladıGupse Özay, Görümce filminin tanıtımını yayınladı

‘Film net beni anlatıyor denilebilir, yüzde yüz ben ve benim yaşadıklarım, çok zayıfladım bu film için, kafamdaki görümce rolü biraz kara kuru zayıf bir şeydi, daha önce tartıldığımda 49 kiloya kadar gerilediğimi gördüm ama üstüne biraz aldım, filmler beni zayıflatıyor'

gupse-icAİLECEK TANIŞIYORUZ

Sevgilisi Barış Arduç'un ağabeyinin düğününe katıldığının hatırlatılması üzerine Arduç'la olan ilişkisi hakkında ipuçları da veren Gupse Özay evliliği şuan düşünmediğini söyledi. Evet Barış'ın ağabeyi evlendi, üç erkek kardeşler, ben de aileden herkesi tanıyorum ama düğünden imrenmedim, düğünleri severim halayları severim, hiç imrenmedim, 1500 kişiyi öpemem, şuan böyle güzeliz' dedi.

gupse-ozay-sli-y
DİZİ SENARYOSU OKUYORUM

Görümce adlı filmde Gupse Özay'ın canlandırdığı karakterin ağabeyi rolünde yer alan Buğra Gülsoy, dizi senaryolarını okuduğunu bu yıl tv de yer almayı planlamadığınız söyledi. Gülsoy şöyle devam etti. ‘Gupse çok güzel bir hikaye yazmış ben de heyecanlanıp kabul ettim, filmde evlilik yolunda kardeşinden çok çeken ağabeyi canlandırıyorum, dizi senaryoları geliyor, okuyorum ama şuan katılacağım bir proje var diyemem, kafamda bu sezon tv ye dönme fikri yoktu, eğer içime sinen bir proje olursa katılabilirim, iki film çektim onları bekliyoruz, yeniden güzel bir ağabey kardeş hikayesi daha geldi, onu okuyorum ağabey kardeş hikayelerini severim, eğer olursa onda yer alabilirim' dedi.

gupse-ic-3