Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gupse Özay’ın Deliha’dan Burcu’ya inanılmaz değişimi
Gupse Özay’ın Deliha’dan Burcu’ya inanılmaz değişimi
Kendi yazdığı Deliha karakteriyle sinemaya merhaba diyen Gupse Özay seyircilerin karşısına şimdi de alımlı kadın Burcu karakteriyle çıkıyor.
Magazin 15 Mart 2016 - 15:31

Son derece cesur bir hamle yaparak çirkin bir kadın karakterle, Deliha ile seyircinin karşısına çıkan ve bu çirkin kadının komik hikayesini anlatan Gupse Özay şimdi de İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak'ın senaryosunu yazdığı, BKM yapımı Küçük Esnaf ile seyircinin karşısına çıkıyor. Ancak bu defa son derece güzel ve alımlı bir kadın olarak selamlıyor seyirciyi.

Foto: Bülten
GÜZEL VE HAVALI

Aile, mahalle, arkadaşlık ve aşk gibi kavramları, özlenen sıcaklıkta beyazperdeye taşımaya hazırlanan ‘Küçük Esnaf'ta bir mahalle güzeli… Gupse Özay, senaryosunu İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak'ın kaleme aldığı ‘Küçük Esnaf'ta mahallenin güzel ve havalı kızı ‘Burcu' olarak seyircinin karşısına çıkacak.

Kendi halinde yaşayan çilingir Berhudar (İbrahim Büyükak) ve Berhudar'la şans eseri yolları kesişen güzel avukat Ezel (Zeynep Koçak)'in yüksek adrenalinli, bol kahkahalı hikayesi, ilkbaharı eğlenceli hale getirecek. Gupse Özay, havalı ve güzel olduğu kadar alımlı olan ‘Burcu' karakteriyle Berhudar'ın aklını başından alacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Bedran Güzel oturuyor… ‘Küçük Esnaf' 25 Mart'ta vizyonda olacak!

Son güncelleme: 15:33 - 15.03.2016