Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gurur annesi Oya Aydoğan’ın vefatından sonra ilk kez
Gurur annesi Oya Aydoğan’ın vefatından sonra ilk kez
Bir AVM’nin düzenlediği etkinlikte podyuma çıkan Gurur Aydoğan, annesinin vefatının ardından ilk kez bir organizasyonda boy gösterdi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 31 Mayıs 2016 - 08:54

Maltepe Park AVM, önceki gün dikkat çekici bir defileye ev sahipliği yaptı. Koreografisini Banu Noyan’ın sunuculuğunu ise Çiğdem Tunç’un üstlendiği defilede ünlü markaların ilkbahar-yaz kreasyonları tanıtıldı.

defile-ic

15 Mayıs’ta yaşama veda eden ünlü sanatçı Oya Aydoğan’ın manken ve oyuncu olan oğlu Gurur Aydoğan da annesinin vefatının ardından ilk kez bir defilede podyuma çıktı.

gurur-ic-3

Zor günler geçirdiğini ancak her şeye rağmen hayata tutunmaya devam ettiğini söyleyen Gurur Aydoğan, “Annemin en büyük hedefi benim yaptığım işte, hem oyunculuk hem de modellikte başarılı olmamdı. Her zaman işimde gücümde olmamı isterdi. Ben de bu nedenle işlerime devam ediyorum. Annemin dediğini yapmaya çalışıyorum. Bunun için bugün podyumdayım. Bundan sonra oyunculuğa da modelliğe de devam edeceğim. Anneme olan sözümü tutuyorum” dedi.