Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hacı Sabancı’nın ismini duyan Özge Ulusoy yoldan geri döndü!
Hacı Sabancı’nın ismini duyan Özge Ulusoy yoldan geri döndü!
İsmi farklı isimlerle anılan ünlü iş adamı Hacı Sabancı, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Hacı Sabancı ve sevgilisinin defileye katılacağını öğrenen Özge Ulusoy yoldan geri döndü.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 25 Eylül 2017 - 20:04

Yaşadığı aşklarla magazin gündeminden düşmeyen genç iş adamı Hacı Sabancı, dün gerçekleştirilen Raissa & Vanessa defilesine son günlerde birlikte anıldığı Zeynep Nazlı Kayı ile birlikte katıldı. Defileyi ilgiyle izleyen Sabancı’nın keyfinin yerinde olduğu dikkatlerden kaçmadı. Ancak Kayı ve Sabancı aynı karede yer almamak için bir hayli uğraştı. İkili, defile sonrası after party’ye kalmadan etkinlikten ayrıldı. Sabancı’nın ayrıldığı sevgilisi manken Özge Ulusoy’un da defilenin davetlilerinden olduğu ancak Sabancı ve yeni aşkının etkinliğe katıldığını duyunca yoldan geri döndüğü öğrenildi. Hacı Sabancı ile Zeynep Nazlı Kayı, daha sonra Bebek’te objektiflere takıldı.
zeynepnazlkayi
hacisabanci
hacisabanci2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.