Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise evlilik teklifi almış
Hadise evlilik teklifi almış
Bir alışveriş merkezinin açılışında boy gösteren Hadise, evlilik teklifi aldığını açıkladı.
Magazin 20 Mayıs 2016 - 11:12

Modern East’in 19 Mayıs günü gerçekleştirilen açılış gününde kendisini davet ettikleri için teşekkür eden Hadise, “Beni bugüne layık gördükleri için Modern East’e çok teşekkür ediyorum. Ama her şeyden önce beni yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Hiçbir sahne, hiçbir AVM siz olmadan anlamlı olmaz” diyerek hayranlarını selamladı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda sevenleriyle buluşmanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen Hadise, sahneye çıktığında sevenlerinin bayramını kutladı. 19 Mayıs’ın en önemli bayramlarımızdan biri olduğunu söyleyen sanatçı, “Bugün burada bu seyirci ile yürek yüreğe olmak, bu bayramı kutlamak bana gurur veriyor. Ata’mızı saygıyla anıyoruz” dedi. Hadise, “19 Mayıs’la ilgili unutamadığınız bir anınız var mı” sorusuna “En güzeli, böyle bayramları sevenlerimle birlikte kutlamak. Bu 19 Mayıs’ı hiç unutamayacağım” diye konuştu.

hadise-ic

ÇAKTIRMADAN KAĞIDA YAZMIŞ

İmza günlerinin sevenleriyle bir araya gelmek için önemli bir fırsat olduğunu dile getiren sanatçı, “Bir imza günümde evlilik teklifi almıştım. Çaktırmadan kağıda yazmış ‘Benimle evlenir misin” diye… Baktık gülüştük, sonra yürümeye devam etti. Eminim birçok kadın sanatçı böyle evlilik teklifleri alıyordur” itirafında bulundu. Bu sene tatil planı yapmadığını söyleyen sanatçı, “Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. İşlerimiz ertelendi, iptal oldu. İnsan bu durumda ne tatil yapabiliyor ne de keyfini çıkarabiliyor. Dua edip kötü günler geçsin diye bekliyorsun. Benim de bu nedenle çok farklı bir planım yok. Ailemle geçireceğim tatilimi” dedi.

hadise-ic-2

Ramazan ayının ardından yeni klip çalışması olacağının müjdesini veren Hadise, “Allah’ın izniyle yeni klip geliyor” diye konuştu.

SAHNE DERYA’NIN ALANI DEĞİL

Oyunculuk yapmayı çok istediğini de sözlerine ekleyen sanatçı, “Oyunculuk konusunda kendimi geliştirmek istiyorum. Çok yakın değil ama önümüzdeki yıl sürpriz bir proje olabilir. Kamera önünde olmayı çok seviyorum” dedi. Adı oyuncu Ahmet Kural ile aşk dedikodularına karışan Hadise, “Böyle bir şey yok. Ahmet ya da herhangi biri ile bir mekanda karşılaşabilirim. Bu haber yalan” diyerek iddiaları reddetti.

hadise-ic-5

Son dönemde Tarkan, Kenan İmirzalıoğlu gibi starların art arda nikah masasına oturmasıyla ilgili sorulan soruları da cevaplayan Hadise, “Şu an evliliğe yakın değilim. Ancak ummadığınız bir anda aşık olabilirsiniz ve evlilik kararı alabilirsiniz. Evlilik haberlerini gazetelerde görüyorum. Umarım hepsi çok mutlu olur.” açıklamasında bulundu. Tarkan’ın bir hayranıyla evlenmesi konusunda ise “Bu bir enerji meselesi, kısmet…” demekle yetindi. Modacı kardeşi Derya Açıkgöz’ün sahneyle alakası olmadığını söyleyen Hadise, “Sahne Derya’nın alanı değil. Biz 3 kız kardeş aslında çok farklıyız” dedi.

hadise-ic-87