Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise ne giyinmeyi biliyor ne şarkı söylemeyi
Hadise ne giyinmeyi biliyor ne şarkı söylemeyi
Mesut Yar'ın programına katılan Cemil İpekçi, isim vermeden Hadise hakkında ağır sözler sarf etti.
Magazin 31 Mayıs 2016 - 13:06

Türkiye’nin sayılı modacılarından Cemil İpekçi, geride bıraktığımız akşam Mesut Yar’ın konuğu oldu. Katıldığı programda isim vermeden Hadise hakkında yorumlar yapan İpekçi, Hadise’nin kendisi hakkında yaptığı ‘sadece gülüp geçiyorum’ açıklamasına çok kırıldığını söyledikten sonra kız kardeşi Derya Açıkgöz ve Hadise hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

hadise

EN KOLAY ŞÖHRET OLUNAN ÜLKE

Başarılı isim Cemil İpekçi, aldığı eğitimden ve ödüllerden bahsettikten sonra Hadise’nin yaptığı açıklamaya içerlediğini isim vermeden ifade etti ve ardından da bombalamaya başladı. ‘Onun karakteri hakkında yorum yapmam çünkü onu tanımıyorum’ diyen İpekçi sözlerini şöyle sürdürdü:

‘Giyinişi hakkında yorum yapma hakkım var ve o kişi benim yorumlarım için ‘güldüm geçtim’ ifadesi kullanıyorsa ben burada bir iki laf ederim. 30’na varmamış, dünyada en kolay alkış alınan ve kısa zamanda şöhret olunabilen ülkeye gelmiş. Ben de stüdyodan birini alır üzerinde biraz uğraşır, iki de gazeteciye haber yaptırırım, o kişi kısa zamanda şöhret olur. O kişi doğduğu ülkede kariyer yapmaya çalışsaydı. Orada başarılı olamamış, gelmiş buralarda şansını denemiş.

hadise-sli-1

İsmini söylemek istemiyorum ama çok kötü giyiniyor, kız kardeşi de tasarımcılık yapıyor. Eğer ben dünya okullarında ders veriyorsam, öğrencilerim varsa gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki onun kızkardeşinin diktiklerinden ne şah olur ne de şahbaz. Çizdiği koleksiyonla nereye gitse başarılı olamaz. Belki fizik olarak çirkin değil ama 45 senedir Türkiye’nin en başarılı sesleriyle çalışmış bir isim olarak şunu söyleyebilirim ki sesi kötü. Haddini bilmeyen insana çok kırılıyorum. Çok genç bir kız… Kız mı kadın mı artık… Hiç olmazsa giyiminle başarılı ol. Zaten yaşından büyük giyiniyorsun.

Son güncelleme: 13:09 - 31.05.2016