Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise’den ‘Facia’ yanıtı
Hadise’den ‘Facia’ yanıtı
Fashion Week İstanbul kapsamında Derya Açıkgöz önceki gün 'Mirror' adını verdiği koleksiyonunu insanların beğenisine sundu.
Magazin 20 Mart 2016 - 09:37

Defile sonrası basın mensuplarının karşısına geçen kardeşlerden Hadise, birliktelik sadece kardeşler arasında değil ülkece hepimiz arasında olmalı” dedi. İşi kötü olsa bile kardeşleri yanında olunca her şeyi sineye çekebileceğini belirten Hadise, aramızda kıskançlık söz konusu olamaz” dedi. Bu koleksiyonla alakası olmadığını belirten Hadise, Derya gece gündüz çalıştı onunla gurur duyuyorum” dedi. Cemil İpekçi’nin kendisi hakkında umutsuz vaka hatta facia demesi hatırlatılan Hadise, sadece gülüp geçiyorum” dedi. Moda konusunda yelpazesinin geniş olduğunu ifade eden Derya Açıkgöz, iş konusunda hırslı olduğunu söyledi.

Foto: Emre Çevik

Kardeş ayrıca markamla dünyaya açılmak istediğini ifade etti. Ailece iş konusunda çok hırslıyız, kendimle yarışıyorum. Kardeşler olarak bizde ego yok. Aramızda hiç bir zaman kıskançlık olmaz. Derya’ya her şeyi kendi gücüyle yapıyor ileride ortak olabilirim. Bir marka olursa… Aile şirketiyiz. Benim neyim varsa Derya’nındır onun nesi varsa benimdir. Diğer kardeşler içinde geçerli. Moda konusunda yelpazesinin geniş olduğunu ifade eden Derya Açıkgöz, iş konusunda hırslı olduğunu söyledi. Kardeş ayrıca markamla dünyaya açılmak istediğini ifade etti.