Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise’den işimin başındayım fotoğrafları
Hadise’den işimin başındayım fotoğrafları
İçinde bulunduğumuz yaz sezonuna yetiştirdiği 'La Plaj' adlı mekanıyla gündemde olan Hadise'den dikkat çeken paylaşım.
Erdinç YAPAN
Magazin 8 Temmuz 2016 - 15:22

Ünlü şarkıcı Hadise, 1 milyon euro harcadığı ve ‘La Plaj’ adını verdiği plajını bu sezon açtı. Hande Yener’in Sebastian Beach’inin başarısı üzerine bu sektörde boy göstermeye karar veren Hadise’nin mekanı açılışının üzerinden kısa süre geçmesine rağmen pek çok magazin haberinde kendisine yer buldu. Geride bıraktığımız günlerde mekanda yaşanan bir kavga haberiyle gündeme gelen ‘La Plaj’, hiç şüphesiz konukları ve olaylarıyla bu yaza damgasını vuracak.

hadise-ic

Yaptığı harcamanın karşılığını almak isteyen Hadise, bir yandan olumsuz haberleri unutturmak isterken bir yandan da nasıl iyi bir patroniçe olduğunu ispat etmeye çalışıyor.  Hadise, her ne kadar mekanının açılışında bulunmayarak dikkatleri üzerine çekse de sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla arayı kapatacak gibi görünüyor. Güzel şarkıcı Hadise, sahibi olduğu ‘La Plaj’da çekilmiş birbirinden güzel karelerini herhangi bir yorum yapmadan paylaşmış ve bu kareler binlerce beğeni almış.

İLGİLİ HABERHadise'nin mekanında olaylı parti Gülşen ve Ozan kavganın ortasında kaldıHadise’nin mekanında olaylı parti Gülşen ve Ozan kavganın ortasında kaldı

Son güncelleme: 15:27 - 08.07.2016