Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise’nin plaj stili
Hadise’nin plaj stili
Hadise önceki gün Bodrum’da açtığı La Plaj’da küçük bir çocuğu kucağına alıp bol bol sevdi.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 11 Temmuz 2016 - 07:30

Hadise, sık sık Bodrum’da bu sezon açtığı beach’ini ziyaret ediyor. Ünlü isimlerin de plaja giderek Hadise’ye destek verdiği görülüyor. Ünlü isimlerin sahne aldığı plajda Rober Hatemo sahneye çıktı.

hadise

Oldukça kalabalık olan mekan ardından Hatemo sahnedeyken kendisine Dansöz Didem eşlik etti. Kendi mekanındaki beach partiye katılan Hadise, bir bebeği severken görüntülendi. Muhabirlerin “bebek özleminiz var mı” sorusuna ise “benim için daha erken” diyerek yanıt verdi.

didem-rober

ROBER VE DİDEM SAHNEDE

Herkesin sahneye çıkmasını beklediği Hadise sadece oturduğu locadan şarkılara eşlik ederek eğlenmeyi tercih etti. Ardından Hatemo ile Didem, çok yoruldukları için kendilerini program sonrası kendilerini Yalıkavak’ın muhteşem denizine bırakarak serinlediler.

Mekan içerisinde alınan geniş güvenlik önlemleri dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde Gülşen konserinde yaşanan kavga sonrası güvenlik amiri Gökhan Çoşkun’un ekibi arttırdığı öğrenildi. Konseri dinlemeye gelenlerin üzeri tek tek arandı.

hadisehulyaacikgoz

PLAJ STİLİ

Kilolarıyla gündeme gelmekten sıkıldığını her fırsatta dile getiren Hadise, bu kiloda mutlu olduğunu gösteren bir plaj kıyafeti seçti ve adeta ‘kim ne derse desin’ mesajı verdi. Kimseye aldırmadan da cesurca plajında boy gösteren Hadise’nin plaja giydiği topukluları ise dikkat çekti.

Son güncelleme: 07:49 - 11.07.2016