Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise’nin teftiş kıyafeti
Hadise’nin teftiş kıyafeti
Şarkıcı Hadise, Bodrum'da açacağı beachin teftişine çıktı, kıyafet seçimiyle göz doldurdu.
Magazin 12 Haziran 2016 - 11:12

Demet Akalın ve Hande Yener arasındaki Beach rekabeti, Hadise’nin gelişiyle daha da kızışacak gibi görünüyor. Geride bıraktığımız yaza Sebastian adlı beachiyle damga vuran Hande Yener, bu adımıyla şarkıcılıktan ticarete geçiş yapmıştı. Sezon boyunca çok sayıda insanı ağırlayan Hande Yener, aynı zamanda şarkılarını da dinleyicisine ulaştırma fırsatı buldu.

hadise-ic

Tıpkı kendisi gibi beach sahibi olan Demet Akalın ile yarışta olan Hande Yener yeni başlayan sezonla birlikte Hadise’nin açacağı beachle de rekabet halinde olacak. Ablası Hülya Açıkgöz ile sektördeki bu fırsattan yararlanmak isteyen Hadise, Bodrum’da açtığı beachin çalışmalarını izlerken görüntülendi.

hadise-ic-2

Tilkicik Koyu’nda satın aldığı araziye yapılan beachin çalışmalarını yerinde teftiş etmek isteyen Hadise’nin kıyafet seçimi ise büyük dikkat çekti. Bu seneki ikinci mekanı olacak yerin teftişine, derin göğüs dekolteli yeşil elbisesiyle gelen seksi patroniçe Hadise’nin, Demet Akalın ve Hande Yener’le olan rekabetinde nasıl bir konumda olacağını zaman gösterecek.

hadise-ic-3
Son güncelleme: 13:45 - 12.06.2016