Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Altun, ‘ben sanal bakirim’ açıklamasında bulundu
Hakan Altun, ‘ben sanal bakirim’ açıklamasında bulundu
Hakan Altun, teknolojik gelişmelere uzak olduğu yaptığı bu ilginç benzetme ile anlattı.
Magazin 25 Eylül 2016 - 09:26

Sahnelerin başarılı isimlerinden Hakan Altun, Emel Müftüoğlu’nun sunduğu “360 Derece Emel’ce”nin konuğu oldu. Programda, sosyal medya platformlarında hesabı olmadığını belirten Hakan Altun, “Büyük teknoloji özürlüyüm. Telefonu sadece ‘alo’ demek için kullanıyorum. Ara sıra da mesaj yazıyorum. Mesaj da bile sıkıntı yaşıyorum. Mesela ‘MRB’ veya ‘CNM’ yazamam. İlla ki uzun uzun yazacağım. Takıntılıyım. İmla ile ilgili. Sanal bakirim ben” dedi.

HERKES EVLENMEMİ İSTİYOR

Evlilik konusundaki bir anısını da seyircilerle paylaşan Altun şunları söyledi: “Bir gün mahallenin bakkalından bir şeyler alacağım. Bir teyze ile karşılaştım. ‘Oğlum ne zaman evleniyorsun?’ diye sordu” şeklinde bir anısını paylaşan ünlü şarkıcı, “Sanırım benim aile kavramına bakış açımdan kaynaklı, herkes benim evlenmemi istiyor. Annem bile bu kadar ilgilenmiyordur sanırım. 9 senedir hayatımda kimse yok. Bunun sebebi artık aşkı hissedememem” ifadelerini kullandı.