Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Altun hayranlarını üzecek bir açıklamada bulundu
Hakan Altun hayranlarını üzecek bir açıklamada bulundu
Müzik dünyasında romantik şarkılarıyla tanınan Hakan Altun'dan hayranlarını üzecek açıklama.
Magazin 3 Mayıs 2016 - 12:37

Elifnağme programı için samimi açıklamalarda bulunan Hakan Altun; sahneye çıkmadan ve şarkı söylemeden yaşayabileceğini ama müziği asla bırakmayacağını belirterek şunları söyledi: “Sade bir hayat yaşamak istiyorum. Güneyde bir deniz kıyısında prefabrik de olsa bir ev ve hemen yanına stüdyo kurmayı planlıyorum. İstanbul'da annemlere gidişim üç buçuk saati geçiyor ama güneyde yaşayıp ailemi özlediğimde onları görmek istesem daha az bir sürede bunu yapabilirim.

hakan-altun-ic

Annemi ikna eder etmez İstanbul'u terk edeceğim. Kaderci bir insanım. Ağır ameliyatlar geçirdim. Ölümle burun buruna geldiğimde annemin duasıyla hayata tutundum. Panik atağımı çok küçük doz antidepresan kullanımı dışında kendim yendim. Hayatta her şey olabiliyor uzun süre hastalığımın nöbet korkusunu yaşadım.

hakan-altun-ic-3

Cenazelere katılamadım. Kısacası çatlak durumu varsa tescilli çatlak oldum.” Elif Güvendik'in gündem sorularına da cevap veren Altun şöyle devam etti: “Sosyal medyada hiç hesabım yok. Şarkı verdiğim insanlardan para almıyorum. Tarkan'ın albümü muhteşem oldu kimse laf edemez.”