Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Altun, Seren Serengil hakkında açıklamada bulundu
Hakan Altun, Seren Serengil hakkında açıklamada bulundu
Star’da, hafta içi her gün ekrana gelen Duymayan Kalmasın programında konuşan Hakan Altun'dan Seren Serengil açıklaması.
Magazin 12 Ekim 2016 - 14:29

Romantik şarkıların vazgeçilmez sesi Hakan Altun adı son zamanlarda Seren Serengil ile birlikte anılıyor. İki yakın dost olduklarını sürekli olarak açıklamalarına rağmen magazin basını ve hayranları tarafından da sürekli yakıştırılan ikiliden Hakan Altun, katıldığı Duymayan Kalmasın programında son kez konuştu. Aralarında bir ilişki olmadığını sürekli olarak tekrarlamaktan sıkıldığını söyleyen Altun sözlerini şöyle sürdürdü: Bana Seren Serengil ile ilgili soru sormayın diye geçenlerde bir kameramana ilk defa; “Bu soruyu sorarsan kalbini kırarım” dedim. Hepsinden,tüm basın emekçilerinden özür diliyorum ama ilk defa yaptım. Annem bana son zamanlarda ‘ne zaman evleneceksin?’ diye sorular sormaya başladı. Ben kısmet ve nasip işlerine çok inanırım ama annem bile artık sormaya başladı.

İLGİLİ HABERSeren Serengil müjdeyi verdiSeren Serengil müjdeyi verdi

“CEM YILMAZ’IN FiLMiNDE STAJYER OYUNCU OLARAK OYNAYACAĞIM”

“Cem Yılmaz’ın çekmeyi düşündüğü filmde stajyer oyuncu olarak yer alabilirim. Görüşüyoruz, öyle bir düşüncemiz var” şeklinde konuştu.