Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Aysev Banu Karaca ile evlendi
Hakan Aysev Banu Karaca ile evlendi
Ünlü tenor Hakan Aysev, İzmir’in Urla ilçesinde vokalist Banu Karaca ile dünya evine girdi.
Magazin 12 Ağustos 2016 - 13:37

Hakan Aysev yedi yıldır arkadaş olduğu ve bir süredir arkadaşlığının aşka dönüştüğü Banu Karaca ile dün gece düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi. Sessiz sedasız evlenen çiftin nikah şehidi ise ünlü şarkıcı Kubat oldu. Deniz kenarında düzenlenen nikah töreninde nikah memurunun, “Banu Karaca’yı eş olarak kabul ediyor musunuz?” sorusuna, Hakan Aysev tenor bir ses tonuyla ‘Evet’ yanıtını verdi. Öte yandan Aysev’in mide ameliyatı sonucu kilo vermesi dikkatlerden kaçmadı.

hakan-aysev-ic-3

BEŞİNCİ KEZ EVET DEDİ

Banu Karaca ile Çeşme’de evlenen Hakan Aysev, böylelikle beşinci kez nikah masasına oturmuş oldu. Çiftin düğün törenine yakın dostları ve aileleri katıldı. Daha önce 4 kez evlenip ayrılan Hakan Aysev, ilk evliliğini 1988 yılında yaptı. 2000 yılında ikinci kez nikah masasına oturan Aysev, yine mutluluğu bulamadı. 3. eşi Pelin Doğan ile 9 Mart 2008’de evlenen Hakan Aysev, 6 Haziran 2008’de boşandı. Hakan Aysev 4. evliliğini mimar Esen Öncan ile yaptı. Esen Can adında bir de kızları olan ikili 23 Ocak 2013’te resmi olarak yollarını ayırdı.

hakan-aysev-ic

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.