Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Hatipoğlu vefat eden kayınpederinin ardından yazdı
Hakan Hatipoğlu vefat eden kayınpederinin ardından yazdı
Hakan Hatipoğlu vefat eden kayınpederi için duygusal bir yazı paylaştı.
Magazin 14 Ağustos 2016 - 13:49

Geride bıraktığımız gün geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Gizem Hatipoğlu’nun babası Yaşar Akın ani ölümüyle başta kızı olmak üzere tüm ailesinde derin bir üzüntüye neden oldu. Gizem Hatipoğlu bu olayın yasını tutarken Yaşar Akın’ın damadı Hakan Hatipoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hislerini aktarmayı tercih etti:

hakan-hatipoglu-ic

“Ne yaptın be baba… Tam da burda, bu resmin çekildiği yerde veda ettin bize… Daha torununu sevecektin. En çok sen hakettin bunu be baba… Senden özür dilerim geç kaldık sana bu duyguyu yaşatamadık… Özür dilerim… Bana öz babam kadar babalık yaptın. Hakkını helal et… Bodrum cennetim dedin koşa koşa gittin dün, gittiğin gün cennetine kavuştun be baba… Biraz daha kalsaydın halbuki ne günlerimiz olacaktı o ufacık sevgi dolu evimizde. Biz ailemizi hep sevgi üzerine kurduk. Merkezimize sevgiyi ve insanı koyduk. En ufak şeyden mutlu olduk. Sizler öğrettiniz bunu bize baba. Bir gün kırmadık birbirimizi şu 10 yılda…Hayatta en büyük gururum kendi ailem ve sonradan kazandığım yeni ailem yani karım kayınvaldem ve sensin baba… Gizem ve inşallah torunların da bize, bana emanet. Hayatımda iki kişinin arkasından cennete gideceğine inandım. Biri sensin be baba. Ve baba sen şu 10 yılda bana bi ömürlük babalık yaptın. Hakkını helal et. Sevdiğin herkes bana emanet. Seni çok seviyorum YAŞAR AKIN Hakkını helal et. Benim tüm haklarım sana helal olsun baba… İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûne Biz Allah’a aitiz ve ona döneceğiz.”