Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Ural, oğlu Engincan’ın tarzı hakkında konuştu
Hakan Ural, oğlu Engincan’ın tarzı hakkında konuştu
Hakan Ural, sık sık giyim tarzıyla magazin gündeminde eleştirilen Engincan hakkında konuştu.
Magazin 5 Kasım 2016 - 10:05

Sibel Can ve Hakan Ural’ın oğlu Engincan Londra’da yaşıyor. Zaman zaman geldiği Türkiye’de ise çoğu zaman giyim tarzıyla eleştiri oklarının hedefi oluyor. Giydiği dar ve kısa paçalı pantolonlar, kürk mont ve terliklerle magazin gündeminde yer alan Engincan hakkında babası Hakan Ural ilk kez yorum yaptı.

Sibel Can ile evliliğinden Engincan ve Melisa adında iki çocuğu olan Ural, Renkli Sayfalar programına konuk oldu ve oğlunun giyim tarzı ile sorulara canlı yayında yanıt verdi: “Tüylü terlikleri görünce başlarda ‘oğlum niye böyle bir şey giydin’ dedim. Umursamadı. Sonra baktım, yakışmış. Bu yaşlarda giysin hevesini alsın. Engincan kıyafetleri yüzünden çok eleştiriliyor. Çocuk bu yüzden Türkiye’ye gelmiyor. Şuanda Londra’da”

İLGİLİ HABEREngincan Ural 2 bin 650 liralık kürklü terliğiyle görüntülendiEngincan Ural 2 bin 650 liralık kürklü terliğiyle görüntülendi