Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Halil Sezai ve Sezer Çakır ilk kez…
Halil Sezai ve Sezer Çakır ilk kez…
Halil Sezai ve Sezer Çakır ilk kez birlikte objektiflere yakalandı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 24 Mart 2016 - 07:52

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde sessiz sedasız bir şekilde Zehra Kaya ile nikah masasına oturan ve 3 ay sonra fikir uyuşmazlığı gerekçesiyle tek celsede boşanan fenomen şarkıcı Halil Sezai, futbolcu Oktay Derelioğlu'nun eski eşi olan Sezer Çakır ile birlikte ilk birlikte kez objektiflere yakalandı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK 

SİTEMKAR YAKLAŞTI

Kol kola yürüyen ikili gazetecilerin kendini uzaktan çekmeye çalıştığını fark edince hemen uzaklaştı. Panik haller sergileyen Halil Sezai ve Sezer Çakır koşar adım City's alışveriş merkezine girdiler. Bu sırada Halil Sezai sorulara, ‘Sizinle konuşmuyorum' diyerek sitemkar sözlerle uzaklaştı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Sezer Çakır ise, ‘Yakın arkadaşım tabi ki kol kola yürürüz. Ben 3 çocuk annesiyim, sakın aşk meşk yazmayın' dedi. İkili daha sonra Big Shef'te yemek yedi. Halil Sezai ile Sezer Çakır'ın City's içinde el ele tutuşarak gezdikleri iddia edildi.