Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Halil Sezai genç sevgilisini bir türlü yolculayamadı
Halil Sezai genç sevgilisini bir türlü yolculayamadı
Sevilen şarkısı İsyan’la dillerde olan Halil Sezai, o gün genç sevgilisine veda ederken farklı bir isyan sergiledi...
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 24 Temmuz 2016 - 08:23

Halil Sezai'ye Atatürk Havalimanı'nda objektiflere takıldı. Genç sevgilisini uğurlayan sanatçı, ondan bir türlü ayrılmak istemiyordu. Bu vedaya olan isyanını, dakikalarca sarılıp onu öpücük yağmuruna tutarak gösterdi.

Aşk hayatındaki hızıyla herkesi şaşkına çeviren Halil Sezai, şaşırtmaya devam ediyor… Geçtiğimiz aylarda jet hızıyla evlenip, jet hızıyla boşanan Sezai, yaşadığı kısa süren evliliği sonrası her seferinde farklı bir bayan ile görüntülenmişti. Önceki gün Atatürk Havalimanı’nda kendisinden yaşça küçük olduğu gözlenen yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülenen Sezai, aşk dolu dakikalarıyla gazetecilere yakalandı.

Kız arkadaşını yolculadığı öğrenilen Sezai, yeni sevgilisinin biletini check-in yaptırdıktan sonra bir türlü kız arkadaşından ayrılmadı. Uzun bir süre sevgilisine sarılan Sezai, çevredekileri aldırış etmeden uzun bir süre de öpüşmesi işte objektiflere böyle yansıdı. Halil Sezai, zoraki ayrıldığı sevgilisini yolculamasının ardından havaalanından ayrıldı.

7
Son güncelleme: 09:53 - 24.07.2016