Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Halit Ergenç herkesle paylaşacak
Halit Ergenç herkesle paylaşacak
Halit Ergenç adı son zamanlarda yeni projeler ile anılıyor.
Magazin 28 Mart 2016 - 11:01

Muhteşem Yüzyıl sonrası yeni bir projeyle ekranlara gelmeyen Halit Ergenç özellikle son zamanlarda magazin muhabirlerinin takibinde. Sürekli olarak hakkında yeni bir projede yer alacağı haberleri yapılan Halit Ergenç, her ne kadar bu söylentileri sürekli olarak yalanlasa da magazin muhabirleri tarafından sorulmaya devam ediyor. Ergenç, önceki gün Akmerkez’de, teknolojik ürün alışverişi yaparken görüntülendi. Ergenç, alt kattaki bir elektronik mağazasını ziyaret ederek yeni televizyonları inceledi.

HENÜZ İMZALAMADIM

Satış temsilcilerinden beğendiği birkaç model ile ilgili detaylı bilgi aldıktan sonra evi için beğendiği bir üründe karar kıldı. Mağaza çıkışı objektifimize gülümseyen Halit Ergeç bir proje ile ilgili anlaşma imzaladığı konusunda sıkça sorular sorulduğunu ama henüz bir anlaşma imzalamadığını, projeyi kabul ettiği zaman bunu herkesle paylaşacağını belirtti

Etiketler