Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, Vatan Haini dizisinden ne kadar kazanacak?
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, Vatan Haini dizisinden ne kadar kazanacak?
Halit Ergenç, yeni dizisi Vatan Haini'nde, eşi Bergüzar Korel'den kat kat fazla kazanacak
Magazin 18 Haziran 2016 - 10:29

Ünlü çift Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in yıllar sonra birlikte oynayacakları yeni dizisi Vatan Haini, merakla bekleniyor. Sevenleri ile ilk kez 2006 yılında Binbir Gece dizisiyle buluşan çift, seneler sonra tekrar ekranda olacak. Ayrıca magazin camiasının ünlü çiftinin, Vatan Haini dizisinden alacakları para da sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Gelen bilgilere göre Vatan Haini’nden Halit Ergenç, Bergüzar Korel’den çok daha fazla kazanacak.

İLGİLİ HABERHalit Ergenç Vatan Haini dizisinde karısı Bergüzar Korel ile oynayacakHalit Ergenç Vatan Haini dizisinde karısı Bergüzar Korel ile oynayacak

Vatan Haini dizisi daha başlamadan hakkından söz ettiriyor. Posta’nın haberine göre Halit Ergenç, diziden 2 yıl için peşin olarak 11 milyon 680 bin lira para aldı. Bergüzar Korel ise bölüm başına 80 bin lira kazanacağı konuşuluyor. Aralarındaki bu kazanç farkının çift arasında sorun çıkarıp çıkarmayacağı konusunda espriler yapılmaya başlandı bile.

Son güncelleme: 10:36 - 18.06.2016