Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Halit Ergenç’ten Cansu yalanlaması
Halit Ergenç’ten Cansu yalanlaması
Dönem dizisiyle önümüzdeki sene ekrana döneceği iddia edilen Halit Ergenç, çıkan haberleri yalanladı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 25 Ocak 2016 - 09:34

Önceki gün Akmerkez’de görüntülenen oyuncu, Ortadoğu’dan gelen Arap hayranlarını kırmadı. Turistlerin izinsiz fotoğraf çektirme talebine “Hiç sormadınız ama tamam çekilelim” diye karşılık veren Ergenç, gazetelere yansıyan Cansu Dere ile önümüzdeki sene “Dönem dizisinde oynayacak” haberlerini yalanladı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Halit Ergenç

Ergenç, “Bugün haberler çıkmış. Ben sadece okuyorum sözleşme yeniledi diye öyle bir durum yok. İyi bir proje bulana kadar okuyacağım” dedi. Belindeki termosu soran gazetecilere, “Geçen sene bunun kırmızısını çekmiştiniz şimdi mavisi var, Sadece su” diye cevapladı. “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisi sorulunca kaçamak cevap veren Ergenç, “Uğraşıyorlar arkadaşlarımız” dedikten sonra hızla uzaklaştı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Halit Ergenç

HALİT ERGENÇ'İN YALANLADIĞI O HABER

Muhteşem Yüzyıl diziyle izleyicileri kendine hayran bırakan Halit Ergenç, uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Yeni bir proje ile yeni bir dizide seyircilerine merhaba diyecek olan Halit Ergenç’ e yeni dizide Cansu Dere'nin eşlik edecek.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Halit Ergenç

Kanunu Sultan Süleyman’ ı oynadığı Muhteşem Yüzyıl dizisi uzun süre adından söz ettirmişti, şimdi ise yepyeni bir dizi için kolları sıvayan Halit Ergenç O3 Productions şirketiyle sözleşmesini yeniledi. Hazırlanan dizinin senaryosu aylar süren çalışma sonucu yazıldı ve senaryo yazılırken Halit Ergenç’ in de fikri alındı.