Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hamdi Alkan’dan Beren Saat açıklaması
Hamdi Alkan’dan Beren Saat açıklaması
Hamdi Alkan, Beren Saat hakkında açıklamalarda bulundu.
Magazin 4 Mart 2016 - 13:11


Verdiği kilolarla olduğu kadar Selen Görgüzel’le yaptığı evlilikle de gündemden inmeyen Hamdi Alkan, katıldığı Renkli Sayfalar programında özel hayatına ve gündeme dair açıklamalarda bulundu. Verdiği kilolarla ilgili olduğu kadar Yeşim Ceren Bozoğlu ile girdiği tartışmadan da bahseden Hamdi Alkan’ın Beren Saat’le ilgili kullandığı ifadeler de dikkat çekti. Türkiye’nin Yıldızları programında ikincilik kazanan Beren Saat’i seçen jüri üyelerinden biri olan Beren Saat için şu ifadeleri kullandı.


Beren’ e verdiğim notların kağıtları hala duruyor. Onu için ‘muhteşem bir ışığı var, bence Türkiye’nin yıldızı’ yazmışım. Yarışmada ikinci oldu ama sonra Türkiye’nin gönlünü fethetti. Onlarla gurur duyuyorum.

ALKAN’IN YEŞİM CEREN İLE İLGİLİ SÖYLEDİKLERİ

Yeşim Ceren ile aramızda sesler yükseldi. Saygıyı yitireceğimiz anda birbirimize arkamızı döndük. Arabasını tekmelemem söz konusu olamaz. Sadece kapısını sert kapattım.

Son güncelleme: 14:17 - 04.03.2016