Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande 29’uncu yaşını kutladı
Hande 29’uncu yaşını kutladı
Oyuncu Hande Soral, 29'uncu yaşını önceki akşam Cihangir'deki Hayat Restoran'da kutladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 4 Şubat 2016 - 08:28

Hande Soral’ın doğum günü partisine sevgilisi İsmail Demirci, kardeşi Bensu Soral, Hakan Baş, Merve Oflaz ve Ekin Türkmen başta olmak üzere yaklaşık 30 kişi katıldı. Yemekli başlayan kutlama ilerleyen saatlerde genç şarkıcı Deniz Sipahi’nin sahneye çıkmasıyla yerini eğlenceye bıraktı.

Foto: Emre Çevik

BENSU'NUN HEDİYE TEDİRGİNLİĞİ

Kutlama sonrası mekandan ayrılan ilk isimler Bensu Soral ve Hakan Baş çifti oldu. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bensu Soral, “Ne hediye aldınız?” diye soran muhabirlere “Ablam duymasın. Hediye almadım. Daha sonra kendisine vereceğim” itirafında bulundu.

Foto: Emre Çevik

“EN GÜZEL HEDİYE DOSTLARIM”

Yeni yaşını kutlayan Hande Soral, mekan çıkışı sevgilisi İsmail Demirci ile el ele objektiflere poz verdi. Dostlarıyla birlikte olmanın kendisi için en büyük hediye olduğunu söyleyen Soral, “Doğumgünü sorularına hazırım” diyerek espri yaptı. Ekip, daha sonra Kuruçesme Koridor Bar’a geçerek eğlencelerine burada devam etti.

Foto: Emre Çevik

 

Son güncelleme: 10:22 - 04.02.2016