Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Ataizi metroyla ilgili şaşırtıcı bir açıklama yaptı
Hande Ataizi metroyla ilgili şaşırtıcı bir açıklama yaptı
Hande Ataizi metroya binmesiyle ilgili yorumlara tepki gösterdi.
Magazin 29 Şubat 2016 - 08:08

SOZCU / Tarkan ABDULLAHOĞLU

Hande Ataizi, başrol oynadığı ‘Hayat Mucizelere Gebe dizisinin erken final yapmasıyla masraflarını kısarak kemer sıkma politikası uyguladığı haberlerine isyan etti. Ünlü oyuncu önceki gün arkadaşlarıyla bir araya geldiği Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Bir grup dostuyla öğle saatlerinde oturduğu mekandan vakit geçiren Ataizi, bir ara bakıcısının gezmeye çıkardığı oğlu Aslan Leon’u getirmesiyle keyiflendi.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

Ataizi, arkadaşlarının kucağına alıp sevmesiyle huysuzlanarak ağlamaya başlayan oğlunu cep telefonundan çizgi film izleterek susturabildi. Uyku vaktinin gelmesiyle tekrar küçük Aslan’ı bakıcısına emanet ederek, mekana geri dönen Ataizi, rol aldığı dizinin bitmesiyle masraflarını kıstığı haberlerine adeta ateş püskürdü.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

Ucuz olduğu için metroya bindiği ve oğlunun kıyafetlerini diğer annelerle değiştirerek kullandığı iddialarına “Allah’a şükür halimiz vaktimiz yerinde. Bu dedikoduları çıkaranlar ne kıro insanlar. Asıl bu devirde metroya binmemek bence bir kıroluk. Amerika’da milyon dolar kazanan işadamları ve ünlü isimler bile metroyla seyehat ediyorlar” şeklinde konuştu.

Son güncelleme: 08:11 - 29.02.2016