Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Erçel kimdir?
Hande Erçel kimdir?
Güneşin Kızları dizisi ile büyük çıkış yakalayan Hande Erçel, Show TV'de yeni başlayan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde "Hayat" karakterini canlandıracak. Peki, Hande Erçel kimdir?
Magazin 15 Haziran 2016 - 20:30

Kanal D’de yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde “Selin” karekterini canlandıran ve hem güzelliği hem de oyunculuğu ile büüyük beğeni toplayan Hande Erçel, Show TV’de yani başlayan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde “Hayat” karekteri ile tekrar izleyicinin karşısına çıkacak. Peki, güzellik yarışmasında derece yapmış ve güzelliği ile erkeklerin başını döndüren Hande Erçel kimdir?

HANDE ERÇEL KİMDİR?

Hande Erçel, 1993 yılında doğdu.

Hande Erçel Yaşı: 22
Hande Erçel Boyu: 1.75 m
Hande Erçel Kilosu: 55 kg

Hande Erçel 1993 Balıkesir Bandırma doğumludur. Güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü'nde okumaya devam ediyor.

Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede ve Hayat Ağacı dizilerinde oynadı. Çılgın Dersane Üniversitede ile ekran macerasına başlayan Hande Erçel’in hayali dizinin reyting kurbanı olmasıyla yarım kaldı. Erçel, eylül 2014 sezonunda TRT’de yayınlanan ‘Hayat Ağacı’ dizisiyle izleyici karşısına çıktı. Genç oyuncu dizide İdil Fırat (Filiz) ve Fikret Kuşkan’ın (Murat) kızları Selen Karahanlı karakterine hayat verdi.

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan “Güneşin Kızları” dizisinde “Selin” karakterini canlandırmıştır.

2012 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World(Dünya Medeniyetler Kraliçesi) yarışmasında 1.olmuştur ve ülkemizi temsil etmiştir.