Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Erçel’li Siyah İnci Dizisi’nin Yayın tarihi belli oldu!
Hande Erçel’li Siyah İnci Dizisi’nin Yayın tarihi belli oldu!
Çeşme Ildır’da çekimleri devam eden dizinin başrollerinde bildiğiniz gibi Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman yer alıyor. Star TV'de yayınlanacak dizinin yayın tarihi de belli oldu. İşte dizinin yayınlanacağı ilk bölümün yayın günü ve saati...
Magazin 15 Eylül 2017 - 10:27

Hazal ve Kenan'ın tutku dolu aşkının konu edileceği dizinin yayın günü ve saati belli oldu. Star Tv’de yayınlanacak dizi Eylül ayının son haftasında ekrana gelecek. İşte dizinin kesin başlangıç tarihi ve ilk bölüm fragmanı…

siyah-inci-icc

DİZİNİN KONUSU

Birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş, Ege'de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal (Hande Erçel) ve Kenan'ın (Tolgahan Sayışman) aşkı, Vural'ın (Berk Hakman ) kasabaya gelişi ve Hazal ‘ı elde etmek için her şeyi göze alması ile değişecek ve iki sevgilinin hayatları alt üst olacak.

Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda Merve Polat, Hüseyin Avni Danyal, Burak Altay, Çağla Demir, Yeşim Büber, Melis Sezen, Mehmet Mehmedof da yer alıyor.

siyah-inci-icc-1

Yönetmenliğini Erol Özlevi'nin yaptığı dizinin senaristi ise Yekta Torun.

Heyecanlı ve sürükleyici hikayesi ile izleyiciyi etkisi altına alacak olan “Siyah İnci” 28 Eylül Perşembe 20.00’da Star'da.

1. BÖLÜM FRAGMANI


 

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.