Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Yener: Alınteriyle para kazanıyorum, Demet gibi…
Hande Yener: Alınteriyle para kazanıyorum, Demet gibi…
Demet Akalın ve Hande Yener arasında bir süredir polemik yaşanmıyordu.
Magazin 28 Eylül 2017 - 10:50

Ancak Hande Yener’in geride bıraktığımız akşam yaptığı açıklama yeni bir polemiği tetikleyecek gibi duruyor. Demet Akalın’ın pahalı çizmeleriyle ilgili kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Yener, yaptığı açıklamayla Akalın’ı kızdıracak gibi görünüyor. Nişanlısı Ümit Cem Şenol ile birlikte Etiler Gürkan Şef'ten çıkarken muhabirleri karşısında bulan Hande Yener ayaküstü sorulara yanıt verdi.

hande-yeni

DÜET HAZIRLIĞINDA

Hande Yener, yakın zamanda Fransız şarkıcı Willy Williams ile düet yapmayı düşündüğünü söyledi. Uzun çizmeleriyle dikkat çeken Hande Yener’i, muhabirlerin fiyatla ilgili sorularına Demet Akalın’ı kızdıracak şu yanıtı verdi. “Ben alınteriyle para kazandığım için öyle bir çizmeye 35 bin TL para veremem. Yatırımlarımı daha çok gayrimenkul üzerinden değerlendiriyorum. Yani işin özeti 35 bin lira çizmeye vereceğim parayla klip çekerim. Kendi adıma söylüyorum, 100 bin lira hiç bir kıyafete vermem. Çünkü bir kere kullanıyorum, o yüzden de o kadar aşırı pahalı kıyafetler görgüsüzlük oluyor”

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.