Reklamsız Sözcü

Hande Yener’den ‘beachmacun’ atağı

Başarılı şarkıcı Hande Yener, yüksek fiyatıyla haber olan Bodrum lahmacununa rakip çıkarıyor.
11:2827 Haziran 2016
Hande Yener’den ‘beachmacun’ atağı
Başarılı şarkıcı Hande Yener, yüksek fiyatıyla haber olan Bodrum lahmacununa rakip çıkarıyor.

Turizm sektöründeki kriz, Hande Yener’in Sebastian Beach’ini vurmamış görünüyor. Yener, önceki gün Yalıkavak’ta ortağı olduğu Sebastian Beach’te yurt dışından gelen misafirlerini ağırladı. Yener, Sebastian’ı Dubai’de açmak isteyen iki kadın yatırımcıyla yemek yedi. Hane Yener, onlarla birlikte Happy Hours etkinliğinde eğlendi. Yener, “Bu teklif, benim için gurur verici. Sebastian benim evladım gibi; bu markayı yurt dışına taşırken çok iyi düşünerek hareket etmem lazım. Mesele sadece para değil” dediği öğrenildi.

İLGİLİ HABERTurizm krizi Hande Yener'ın Sebastian Beach Club'ını vurmadıTurizm krizi Hande Yener’ın Sebastian Beach Club’ını vurmadı

HANDE MODA DÜNYASINA GİRİYOR

Ayrıca Yener’in, Sebastian’da Bodrum’un pahalı lahmacununa alternatif ‘beachmacun’ da satacak. Geride bıraktığımız yıl Türkbükü’nde ayranla birlikte 70 liraya satılan lahmacuna alternatif olarak sunulacak ‘beachmacun’un biraz daha ulaşılabilir fiyatlarda olması düşünülüyor. Hande Yener, mekanında alakart restorandan pastaneye kadar birçok farklı işletme açarak daha fazla müşteri çekecek. Konser ve albümlerinden büyük bir gelir elde eden Yener, bununla yetinmiyor. Ünlü popçu, işletmecilik derken moda dünyasına da el attı. Hande Yener, bu yaz Hakan Akkaya’nın tasarladığı plaj kıyafetlerini de kendi adıyla satışa sunup servetine servet katmayı hedeflediği söylendi.

Son güncelleme: 11:3327.06.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp