Reklamsız Sözcü

Hande Yener’den Demet Akalın’a bir ‘demet’ gönderme

Demet Akalın'ın canlı yayında küfretmesi haberleri yayılınca, ezeli rakibi Hande Yener de boş durmadı.
Burcu ÖZEN
07:4212 Temmuz 2016
Hande Yener’den Demet Akalın’a bir ‘demet’ gönderme
Demet Akalın'ın canlı yayında küfretmesi haberleri yayılınca, ezeli rakibi Hande Yener de boş durmadı.

Bodrum’da tatil yapan Demet Akalın, bir magazin programına canlı bağlantı yapmaya çalışırken, bağlandığının farkında olmadan canlı yayında sinkaflı küfürler sarf etti. Magazin gündeminde dün geniş yer bulan bu gafa Akalın’ın ezeli rakibi Hande Yener’den tepki geldi.

Demet Akalın’ın ‘küfürbaz’ olduğunu bildiğini ancak bunu sonunda halkında gördüğünü sosyal medya hesabından yazan Yener, Akalın’ı kızdıracak gibi görünüyor. İkili arasında sular bir dönem durulmuş ancak geçtiğimiz günlerde yeniden alevlenmişti. Akalın, Yener’in kızı Hira’nın fotoğrafına b.k emojisi koyduğunu iddia etmiş ve çılgına dönmüştü.

handeic

İLGİLİ HABERDemet Akalın canlı yayında küfrettiDemet Akalın canlı yayında küfretti

BİR DEMET AÇIKLAMA

Bu iddialara sessiz kalan Yener, dün sosyal medya hesabından; “hakkımda bir süredir asılsız iftiralar atan kişi için 1 demet açıklama” yazarak, Akalın’ın bu duruma düşmesinden memnuniyetini belirtti.

handeyener

KINA GELDİ HOŞÇAKAL!

Yaptığı açıklamayla da yetinmeyen Yener, kendi fotoğrafını paylaşarak, “sayfama programdan hakaret yazdırıyor. Özellikle temizletmiyorum. Bütün herkes görsün nasıl saldırdığını. Aynı yalan ve boş cümleler copy paste… Neyse kına geldi hoşçakal! Küfürbaz” yazdı.

Son güncelleme: 12:4912.07.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp